Güncel

Yanar Şarkısına Son Birkaç Adım

Yanar Şarkısına Son Birkaç Adım

Yanar şarkısının çıkışı için Mart ayının sonuna odaklanan Uğur Özçelik, başarısıyla müzik piyasasında yer almak istiyor. Önceki başarıları zaten şarkıcının yeni çıkacak olan şarkısının ezber bozanlar içinde yer alacağını gösteriyor. Ses eğitimleri, temel sahne eğitimi alan ve kendine ait single çalışmaları ile sanat camiasında yer alan sanatçıdan övgüyle bahsedilmektedir. Uğur Özçelik sesinin doğallığı ve özgünlüğüyle de dikkat çekiyor. Devamlı üretkenlikten yana olan ve yorumcu yeteneği bulunan şarkıcı kendi alanında bu özellikleriyle büyük bir avantajda sağlıyor. Sanatçılarda bulunması gereken birçok özelliğin sanatçıda yer alması da eğitiminden ve çalışkan olmasından kaynaklanıyor. Kendisiyle yapılan röportajda da;

Yeteneğin önemli olduğunu ama eğitime ve çalışmaya devam etmenin başarı için zorunlu olduğunu da belirtiyor.  Zaten şarkıcının eğitimleri incelendiğinde birçok ünlüyle ve ustayla çalıştığını da görebiliriz. Özellikle back vokallik yaptığı şarkıcıların duayenler arasında yer almaktadır.

Uğur Özçelik Kimdir?

05.11.1990 senesinde İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelen şarkıcı, eğitim hayatının devamını sanat üzerine gerçekleştirmiştir. Halen eğitimi için uğraşan şarkıcı eğitim ve çalışma olmayınca başarının olmayacağını da gereken yerlerde vurguluyor. Akrep erkeği olan şarkıcı,  siyah tutkunu olan bir yakışıklı. Bakışlarıyla şimdiden genç kızların ilgisini toplamayı başarmış. Müzik kariyeri dışında kendi gelişimi için farklı alanlarda yer almaya devam eden sanatçı,  su sporlarıyla ilgilenmektedir. Özellikle disiplinli çalışmasının spor kültüründen geldiğini görebilirsiniz. Tarzı, duruşu, beyefendiliği, kibarlığı ve sevenlerine bakış açısıyla bir sanatçıda bulunması gereken tüm özelliklere sahip olduğunu görmek mümkündür.

Eğitimi Tap Noktada Olan Uğur Özçelik’ten Yanar

Akademi 35,5 ile İstanbul Drama Sanat Akademisinde kaliteli düzeyde ustalardan eğitimler almıştır. Altan Gördüm, Alya Algan ve Vahide Perçin eğitim aldığı ustalar arasında yer alır. Bunlardan kamera önü, doğaçlama, şan, nefes ve ses eğitimleri alarak müzik piyasasında ve kariyerinde başarılı şekilde ilerlemek istemektedir. Kendisinde devamlı geliştirmeyi hedefleri arasında bulundurur. Ünlü şarkıcıların back vokalliğini yapmıştır. O dönemlerde bile dikkatleri üzerine toplarken şimdilerde kendine ait olan single ile çalışmalarıyla anılmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://music.youtube.com/channel/UC…ml1wA9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%…266664655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu